Apie Produktą

Extra H2O išsprendžia kalkingų nuosėdų problemą nekeisdamas cheminės bei fizinės vandens sudėties.

Su ExtraH2O joks produktas nepridedamas, o cheminė vandens sudėtis nepakinta - Tai sumažina energijos sąnaudas ir taupo pinigus.

ExtraH2O valdo ir kontroliuoja mikroprocesorinis įrenginys, kuris kontroliuoja visas funkcijas, geba nuskaityti vandens kietumą ir automatiškai nustato tinkamiausią galią realiu laiku, leidžiant žymiai sutaupyti energijos.

Kalkakmenis yra linkęs įsikurti karščiausiuose vandens tekėjimo taškuose (pasipriešinimuose ir ritėse) ir juos termiškai izoliuoja. Kalkakmenio užkimšta sistema reikalauja daugiau energijos, todėl sunaudoja ir kainuoja daug daugiau.

ExtraH2O sukuria aukšto dažnio elektrinį lauką vandenyje, kuris praeina pro filtrą, ir skatina kalcio karbonato transformaciją, pvz., Kalcitą (uždegančias nuosėdas), paversti aragonito mikrokristalais (nedeginančia suspensija).

Aragonito mikrokristalai lieka suspensijoje vandenyje, tarsi dulkės, todėl jie neprilimpa prie vamzdžių, sukuriančių „kalkingus įbrėžimus“.

Įdiegus prietaisą, kalkių nuosėdos vandenyje nebesusidaro , o aragonito mikrokristalai, praeinantys per uždengtus vamzdžius, sukuria erozinį veiksmą, kuris padeda atkurti vamzdžius.

Kalkių skalę galima apdoroti ir cheminėmis medžiagomis, tačiau tai reikalauja pridėtinių vandens elementų.

Naudojant ExtraH2O :

  • Kalkių nuosėdos nesusidaro vandenį veikiant tik fizikiniu būdu.

  • Vanduo lengviau išeis iš čiaupų.

  • Skalbimo mašinų ir indaplovių ritės nebetrūks, ant dušo stiklų ir puodų nebebus žymių. Į kavos aparatą, virdulius ir lygintuvų katilus galėsite pilti vandentiekio vandenį.

  • Nebereikės pirkti baliklių, druskų, taip pat anti-kalkinių produktų. Prireiks mažiau įvairių ploviklių.


ExtraH2O lengva įdiegti

Jį sudaro elektroninis valdymo blokas ir keičiamas susuktos vielos mechaninis filtras, užimantis labai mažą vietą ir sumontuotas pasroviui nuo vandens tiekimo skaitiklių.

Jis gali būti naudojamas tiek viename gyvenamajame name, tiek daugiabučiame name su vienu skaitikliu, o taip pat ir pramonės sektoriuje.

ExtraH2O nereikia priežiūros

Tai paprastas sprendimas, nereikalaujantis specialios priežiūros.

Išlaidos filtro priežiūrai labai minimalios, kadangi rekomenduojama filtro kasetę keisti tik kasmet.

 

+37063626209

©2020 by ExtraH2O. Proudly created with Wix.com